banner domyslny

Oferta - Sprzedaj dom - mieszkanie - działkę - Częstochowa

Kredyty - Częstochowa - Agencja Nieruchomości DiD Deptuła

Biuro Nieruchomości Częstochowa - Kontakt 343606666

Kup i sprzedaj z DID

Gdy masz zamiar dokonać transakcji na rynku nieruchomości masz do wyboru dwie drogi, albo zająć się tym samemu, albo skorzystać z usług Agencji nieruchomości. Usługa takiej firmy kosztuje, zatem dlaczego mam ponosić dodatkowe koszty skoro mogę zrobić to samemu. Poniżej kilka argumentów za tym, że jednak WARTO:

 

- WIEDZA O RYNKU -  Zajmujemy się rynkiem nieruchomości od 19 lat. Stale monitorujemy zarówno poszczególne wydarzenia jak i badamy trendy i tendencje które na nim występują.

 

- ZNAMY OFERTĘ – Znamy ofertę, którą prezentujemy klientom. Agenci pracujący w Nieruchomościach DiD mają obowiązek nie tylko obejrzeć nieruchomość, ale również sprawdzić dokumenty własności , dzięki czemu klient, który otrzymuje ofertę ma pewność,  że nie straci czasu na oglądanie nieruchomości, której np. ze względów formalnych nie można kupić.

 

- BEZPIECZEŃSTWO – Każdy klient zarówno właściciel jak i poszukujący ma podpisaną z nami umowę pośrednictwa. Wiesz, zatem kto przyszedł oglądać Twoją nieruchomość lub wiesz, że prezentacji dokonał właściciel lub osoba do tego upoważniona.  Podpisując z nami umowę pośrednictwa oddajesz się pod opiekę licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami, który w przypadku wyrządzenia szkody związanej z wykonywaniem czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami dysponuje obowiązkowym ubezpieczeniem w zakresie odpowiedzialności cywilnej.

 

- KOMPLEKSOWOŚĆ – zajmujemy się wszystkimi rodzajami nieruchomości, pośrednictwem w wynajmie i sprzedaży mieszkań, domów działek i nieruchomości komercyjnych ( biur, magazynów i sklepów). Realizujemy również sprzedaż nieruchomości w imieniu deweloperów z rynku pierwotnego. Pełna znajomość rynku gwarantuje naszym klientom wybór najlepszego rozwiązania.

 

Na koniec najważniejsze

- CZAS – „czas to pieniądz”, a Twój czas jest bezcenny.  Zlecając nam pośrednictwo wykonamy za Ciebie całą pracę związaną z przeprowadzeniem transakcji.  Przygotujemy ofertę do sprzedaży, zrobimy zdjęcia, przygotujemy i wdrożymy proces publikacji, skoordynujemy oglądanie, pomożemy w negocjacjach, skompletujemy dokumenty, przygotujemy umowę i akt notarialny.
 

Sprawdź naszą skuteczność !!!

POLECAMY

produkt

sprzedaż

cena: 1,200,000.00 zł

oferta na wyłączność

produkt

sprzedaż

cena: 1,340,000.00 zł

oferta na wyłączność

zobacz więcej