banner domyslny

Oferta - Sprzedaj dom - mieszkanie - działkę - Częstochowa

Kredyty - Częstochowa - Agencja Nieruchomości DiD Deptuła

Biuro Nieruchomości Częstochowa - Kontakt 343606666

O nas

DiD Biuro nieruchomości - Częstochowa

Agencja Nieruchomości DiD Sławomir Deptuła funkcjonuje na częstochowskim rynku nieruchomości od roku 1991, będąc jednym z najstarszych biur nieruchomości w Częstochowie i okolicach. Przeszło 20-letnie doświadczenie w branży stanowi fundament naszych obecnych sukcesów.  Nasze biuro nieruchomości należy do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Posiadamy licencję zawodową o numerze 699 wydaną przez Urząd Mieszkalnictwa Rozwoju Miast, co jest gwarancją usług najwyższej jakości, zgodnych z ogólnie przyjętymi w branży standardami.  
Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również instytucjonalnych. Zatrudniamy doświadczonych i kompetentnych pracowników, którzy zapewniają w pełni profesjonalną oraz fachową obsługę.  Agencja DiD Sławomir Deptuła pośredniczy także w obrocie nieruchomości, dostarczając Państwu duży wybór domów i mieszkań zarówno do wynajęcia jak i na sprzedaż, lokali, a także działek budowlanych i rekreacyjnych na terenie Częstochowy i okolic.

Aby zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości działamy w sieci Częstochowskiej Giełdy Nieruchomości, współpracujemy z najlepszymi biurami nieruchomości, rzeczoznawcami, doradcami finansowymi, bankami i kancelariami notarialnymi.
Biuro DiD Sławomir Deptuła zaprasza do współpracy!

POLECAMY

produkt

sprzedaż

cena: 1,200,000.00 zł

oferta na wyłączność

produkt

sprzedaż

cena: 1,340,000.00 zł

oferta na wyłączność

zobacz więcej