banner domyslny

Oferta - Sprzedaj dom - mieszkanie - działkę - Częstochowa

Kredyty - Częstochowa - Agencja Nieruchomości DiD Deptuła

Biuro Nieruchomości Częstochowa - Kontakt 343606666

Mieszkania Częstochowa i okolice - sprzedaż i wynajem

Od wielu lat prowadzimy sprzedaż mieszkań, Częstochowa zaś jest terenem, na którym świadczymy swoje usługi. Dzięki naszemu portalowi znajdą Państwo wymarzone mieszkanie. Propozycje zamieszczone na naszej stronie, to rozmaite, pod względem standardów, oferty. Prowadzimy sprzedaż mieszkań w pełni wykończonych i umeblowanych, dla tych którzy pragnął jak najszybciej wprowadzić się do swojego nowego domu. W naszej ofercie znajdują się także lokale w stanie surowym, którymi Częstochowa kusi tych, pragnących urządzić nowe mieszkanie w swoim stylu.

Proponowane przez nas mieszkania na sprzedaż znajdują się w doskonałych lokalizacjach, zarówno w samej Częstochowie, jak również w najbliższych okolicach. Prezentujemy tlko najlepsze, starannie wybrane oferty, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie  niezależnie od preferencji.

Jeśli interesuje Cię branża, jaką jest sprzedaż mieszkań, Częstochowa natomiast jest przestrzenią, w której pragniesz się osiedlić, to koniecznie sprawdź co możemy Ci zaoferować. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i doradztwo na każdym jej etapie.

Już dziś zobacz mieszkania na sprzedaż z naszej oferty i znajdź najlepsze miejsce dla siebie i swojej rodziny.

Mieszkania

Pokaż:
  • 6
  • 20
  • 50
  • 100
z 29
produkt

sprzedaż

cena: 165,000.00 zł
produkt

sprzedaż

cena: 364,000.00 zł
produkt

sprzedaż

cena: 340,000.00 zł
produkt

sprzedaż

cena: 580,000.00 zł
produkt

sprzedaż

cena: 260,000.00 zł
produkt

sprzedaż

cena: 249,000.00 zł